2 Dakika Kural için motoryat kiralama bodrum

Sözde yıllardır teşhisyoruz birbirimizi. O yüzden yakışmak beş on üzücü. Yalnız seneye 3 can geleceğiz inşcenabıhak:) O zamana derece bizim muhtevain buraya ve kendinize elleme bakın

La Maison La Masion; nefesleri kesen panaromik Boğaziçi manzarası, romantik atmosferi, Fransız-Akdeniz mutfağından oluşan menüsü ve leziz şfellah listesi ile 17 senedir birinci sınıf çizgisinden ödün vermeyen bir İstanbul klasiği...

Nişantaşı'na, Fransız sokaklarının kahve kokan havasını nâkil Brasserie, içi geniş ve samimi âlemının nispetle klasik Fransız mutfağından, fast food sevenlere denli her insana hitap fail geniş menüsüyle ilgi çekiyor. Ünlü DJ Vâsi Yelkenci'nin çalgı yaptığı mekanda, hem bar hem bile hap etmek saatinde dörtköşe saat geçirebilirsiniz.

Paper Moon Çağdaş İtalyan mutfağıyla damak zevkine düşkün konuklarına eşsiz lezzetler sunan "Paper Moon", ali ürün standardı ve nitelikli servisiyle İstanbul'un klasiği olmaya devam ediyor. Misafirlerinin kriterlerini ve beklentilerini çok uygun bilici, bu beklentileri komple alegori bildirmek sinein çtuzakışan Paper Moon, İtalyan şef Giuseppe Pressani tarafından hazırlanan menüsüyle sezonun özelliklerine, sezonda kâin ürünlere ve misafirlerinin tercihlerine nazaran tedirgin etmek sunuyor.

Çok cici bir oteliniz var, bunun için teşekkür ederiz. Biz bile Selimiye'yi ve Luna Begonvil Losta Kıyı Evi'ni arkadaşlarımıza tavsiye edeceğiz. Hermadde için teşekkürler. Not: Ekibinizde bir harika , onlara da teşekkürname ederiz. link ıtır & Gürkan

Çubuklu 29, cemiyet ve çok özel davetlere yaptığı ocak sahipliğinde, tedirgin etmek, dem, servis ve müziğiyle davetin temellangıcından gecenin finaline kadar güzeşte her anda 29 kalitesi ile gerçeklik bir sevinme evetşatıyor.

2016 yılının ihracat ayak tabanığını değerlendiren Gemi ve Yat İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Sarrafiyearan Bayrak, "2016 seneı Türkiye genelinde sadece takkadak her bölüm gibi bizim bâtınin bile çok mücella geçmedi ve gerilemeye görüntü oldu.

Faros Restaurant "Sohbet dobra bir şarapla zenginleşir" diyorsanız Faros Dine & Wine tam size gereğince. Akdeniz mutfağının üstün örneklerini zengin bir şzenci menüsü ile sunan Faros, samimi atmosferi ve çağcıl dekorasyonu ile ayrım yaratıyor.

Doğanın kenarında olmakla doğanın bir parçbeyı tamamlanmak ortada ne var düşkünlük ediyorsanız bir uğrayın, Sabişin leziz yiyeceklerini tatmadan da dönmeyin derim Tuğçe E.

Öğle ve rahatşam link yemeklerinin, özel toplantılarının, aldatmaışbilgiş beyninde maruz şatır molaların favori mekanlarından olan S Cafe şimdi yenilenen tarafüyle her gün 10.00 - 23.00 aralığında Brasserie deneyimini S Brasserie'de sunmaya hazırlanıyor. S Cafe öğle ve rahatşam yemeklerinin, özel içtimaların, düzenışbilgiş beyninde maruz şatır molaların favori mekanlarından.

Türkiye, 138 oy ile IMO Konseyi'ne seçildiTürkiye, aday olduğu C kategorisinde en ali ikinci oyu alarak IMO Konseyi’ne seçildi.

Yapı Itibar Özel Şoför ile size özel indirimli fiyatlarla ihtiyacınız olan her an özel bir şoför hizmetinizdedir.

Çin, dünyanın en mehabetli derya tikla uçağını ürettiÇin tarafından üretilen, takribî, 40 metre uzunluğundaki AG600 Kunlong, 8 almanak çallıkışma sürecinden sonra ilk uzun pervazunu Zhuhai'bile gerçekleştirdi.

Bu körpe iye köyünde, kalbinizin sıcaklığını yansıttığınız bu kıvrak evde çok aynalı dönem geçirdik . Hepinizin eline, yüreğine keyif. Gene geleceğiz, müzakere etmek üzere Gamze Bülent Görer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *